אודותיי

תמר לזר
תמר לזר

באתר זה אני מבקשת לשתף בתובנות וברעיונות שצברתי ב-25 שנות ניהול תקשורת פנים ארגונית. זכיתי להיות חלוצה בהובלת תחום מרתק זה בישראל, ולאורך כל הדרך אני מברכת על ההזדמנות ליזום ולהניע, יחד עם לקוחותיי, שינויים מהותיים בשיח הארגוני.

החזון שלי

החזון שלי הוא לראות אתכם, המנהלות והמנהלים שהנושא מופקד בידיכם, משמשים כמומחי התקשורת הפנימית בחברה שלכם. בעבודתי אני מקדישה תשומת לב רבה, לעיתים מאחורי הקלעים ותמיד בדיסקרטיות מלאה, לחניכה אישית ולהדרכה מקצועית, שמטרתה לבסס צעד אחר צעד את פעילותכם כבעלת ערך מוסף משמעותי לארגון ולהצלחתו.

העשייה

עשייתי מקיפה ארגונים מובילים בפריסה ארצית ובין לאומית, במגוון ענפים – היי-טק, בנקאות, ביטוח ופיננסים, שירותי בריאות, קמעונאות תעשייה ועוד. מקרי המבחן השונים כוללים תהליכים רחבי יריעה או ממוקדים בצורך ספציפי, החל בבנייה ופיתוח תקשורת ארגונית, והמשך בשיפור אפקטיביות ערוצים, התווית מהלכים, גיבוש מסרים וכתיבת חומרים. תחום האחריות התאגידית קרוב במיוחד לליבי ואני שותפה בפרויקטים לקידום נושאים חברתיים וסביבתיים בשיח הארגוני.

דרכי המקצועית

את דרכי המקצועית התחלתי במערך התקשורת הגלובלי בחברת ההיי-טק National Semiconductors. בהמשך, הקמתי וניהלתי את מחלקת תקשורת ארגונית, רווחה ואחריות חברתית של סלקום, והחל משנת 2005 אני עובדת כיועצת עצמאית בתחום.
אני בוגרת תואר ראשון בכלכלה, קולנוע וטלוויזיה מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני בתקשורת באוניברסיטת חיפה. בעבודת התזה שלי בחנתי את ההיבטים התקשורתיים של הטמעת אתיקה בעסקים. שימשתי מספר שנים כמרצה לתקשורת ארגונית ואחריות חברתית של עסקים בבית הספר לניהול וכלכלה במכללה האקדמית תל-אביב יפו.  כיום, כדוקטורנטית בתקשורת ארגונית באוניברסיטת חיפה, אני חוקרת את השיח הארגוני העכשווי המתקיים בערוצי המדיה החדשים וברשתות החברתיות המקוונות. בנוסף, הנני נציגת תלמידי המחקר בדירקטוריון של הארגון הבין-לאומי של חוקרי התקשורת ICA International Communication Association

הנכם מוזמנים לקרוא עוד בעמודי האתר, להגיב, לשתף ולהיות עמי בקשר– לשאול, להתייעץ ולאתגר אותי בסוגיות המעסיקות אתכם בחוויית היומיום של התקשורת הפנימית בארגונכם.

שלכם,
תמר